Плівка Паробар'єр Н-96 (сріблястий) 75 м2

Для того щоб максимально якісно та продуктивно втілити всі ремонтно-будівельні операції, що стосуються грамотної організації верхньої дахової частини заміського помешкання, може знадобитися по-справжньому ефективна пароізоляційна плівка Паробар’єр Н96. Її створює популярна на європейському будівельному ринку чеська компанія Juta з обов’язковим дотриманням всім новітніх стандартів, норм, технологічних прийомів та методів. 

Плівковий матеріал добірної якості виготовляється з метою стабільного, довготривалого захисту відповідного утеплювального продукту, всієї дахової площини, а також стін (залежно від конкретного застосування плівки нового покоління) від пагубних впливів води, вологи, парових нашарувань, що традиційно формуються внаслідок інтенсивної життєдіяльності мешканців приватного житлового помешкання.

У подібних випадках, коли з’являються парові утворення, вони рухаються знизу доверху. Відтак, якщо заздалегідь не подбати про замовлення та встановлення відповідних плівкових матеріалів на структуру термічної ізоляції, це може призводити до негативних наслідків на кшталт порушення якісного функціонування теплоізоляційного матеріалу у верхній частині заміської будівлі, часткового гниття дерев’яних кроквяних сегментів у покрівельній площині, появи цвілі тощо. Таким чином в нагоді стає по-справжньому якісний паробар’єр Н96: монтаж його невибагливий, а експлуатаційні параметри суттєво перевищують стандарти середнього рівня.     

Звернемо увагу, що рекомендований плівковий продукт нового покоління виготовляється з метою грамотної організації утеплених покрівельних структур та стін. Зовнішній вигляд товару являє собою тонку та водночас міцну плівку у сріблястому тоні, до складу якої в обов’язковому порядку входить два функціональних нашарування. Так, прошарки формуються на поліетиленовій та поліпропіленовій основі, що вирізняються доволі міцними, щільними ознаками.    

Висококласний паробар’єр Н96, ціна якого вважається цілком демократичною на цій сторінці нашого онлайн магазину, скомпонований таким чином, щоб якісно і протягом тривалої експлуатації приватного житлового помешкання захищати теплоізоляційний матеріал з екологічно надійними мінеральними складниками та всю покрівельну структуру, а також стіни від згубних і регулярних впливів парових нашарувань, водяних крапель, вологи тощо, яка зазвичай рухається знизу доверху.

Найкраще використовувати пропонований пароізоляційний продукт у тих випадках, коли з’являється потреба відмінно і на всі сто відсотків захистити утеплювальний виріб, який встановлюється у підпокрівельній площині, зокрема у котеджах, будиночках з наявним скатним або плоским дахом. Добірна пароізоляційна плівка Н96, ціна якої представлена у каталозі нашого інтернет магазину, має у своєму складі спеціальну, високотехнологічну тканину на базі поліпропілену, яка обов’язково ламінується захисним тонким нашаруванням із поліетиленових компонентів.  

Важливий момент. Рекомендований пароізоляційний плівковий продукт високого класу можна також застосовувати у таких ремонтно-будівельних ситуаціях, коли з’являється потреба надійно захищати стіни зсередини житлового будинку. Скажімо, паробар’єр цієї модифікації може слугувати в якості ефективного й довговічного паронепроникного прошарку, який монтується з внутрішнього боку теплоізоляційного матеріалу у контексті реалізації внутрішніх утеплювальних робіт (мова йде про теплоізоляцію стін зсередини приватного житлового помешкання чи будинків квартирного типу).     

Обираючи новітні технології та ефективне функціонування сучасної плівки від чеської будівельної компанії, необхідно добре орієнтуватися в її технічних параметрах. Отож, нижче звернемо увагу на основні технічні властивості пропонованого плівкового виробу:  

 • показник щільності – 96 г/м2;

 • загальні параметри рулону – 1,5х50 м;

 • рівень парового проникнення протягом доби – 0,029 г/м2/24ч;

 • параметри міцності до розриву – 700/510 N/5см;

 • стабільна витривалість до негативної дії ультрафіолетового випромінювання – активна протягом перших десяти днів від дати монтажу плівки; 

 • ваговий показник одного рулону – 7,2 кг;

 • параметри дифузійної товщини – 0,02 Сd, м.

 • колір виробу – срібний.

Ласкаво просимо до каталогу нашого інтернет магазину надсучасних дахових плівок. У нас Ви можете купити паробар’єр Н96 від популярного чеського будівельного бренду Juta з урахуванням доступної вартості та простих умов реалізації замовлення в режимі онлайн. Для того щоб придбати плівковий захисний пароізоляційний продукт нового покоління, необхідно всього лише заповнити коротку заявку та вже протягом одного-трьох днів чекати на замовлений матеріал. Доставка здійснюється на території всієї України. Якщо виникає необхідність уточнити будь-які дані, що мають відношення до функціональних параметрів пароізоляційної плівки срібного кольору, рекомендуємо звертатися за консультацією до наших досвідчених менеджерів.      


Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Плівка Паробар'єр Н-96 (сріблястий) 75 м2

 • Код товара: №423
 • Доступность: На складе
 • 12.90грн

 • Без НДС: 12.90грн