Плівка Гідробар'єр Master Foll 75 м2

Гідробар'єр — паропроникна мікроперфорована підпокрівельна плівка, яка використовується при будівництві покрівлі.
 Гідробар'єр -  тришаровий матеріал: несуча армуюча поліпропіленова сітка, що ламінується з обох боків поліетиленовою плівкою, який служить для забезпечення герметичності, захисту і оберігання конструкції покрівлі від проникнення вологи ззовні .

Покрівельна плівка закріплюється безпосередньо на площині крокв або інших будівельних елементів покрівлі. Для цього використовуються скоби з механічною установкою або нержавіючі цвяхи з плоскою головкою. Відстань між несучими лагами не повинно перевищувати 1,2 м. Відстань між плівкою і настилом має становити 2-4 см. За коника повинен бути забезпечений зазор не менше 5 см для отвору  вентиляції. Слід укладати покрівельну плівку більш яскравою стороною вкладної стрічки на краю плівки до покриття.

Плівка монтується абсорбуючим шаром з нетканого геотекстилю всередину приміщення. Мінімальний зазор під плівкою має становити 4 см. Закріплення плівки в нижній зоні покрівлі і в області конька має відповідати умовам, необхідним для організації струму повітря, а зовні зазор повинен залишатися не менше 10 см для вентиляції. Використовувати цю плівку можна в будь-яких скатних вентильованих покрівельних конструкціях.
Опції:
— Захист горищного простору від вологи, пилу
— Відведення невеликої кількості пари
Характеристики:
Щільність: 75 г/м2
Розміри: 1,5 х50 м
Паропроникність: 41 г/м2х24 год
Міцність: 220/190 Н / 5 см


Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Плівка Гідробар'єр Master Foll 75 м2

  • Код товара: #4543
  • Доступность: На складе
  • 5.70грн

  • Без НДС: 5.70грн